Producenci
Zwroty

ZWROT TOWARU

Wszystkie artykuły zakupione w sklepie internetowym onlysport.pl podlegają zwrotom do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W celu zwrotu:

Odeślij produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz paragonem na adres :

ONLY SPORT Marcin Charko

Plac Zygmunta Starego 18

26-800 Białobrzegi

 

Zwracany towar można również dostarczyć osobiście z paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu do sklepu stacjonarnego:

ONLY SPORT

Plac Zygmunta Starego 18

26-800 Białobrzegi

Sklep stacjonarny przyjmie Twoją paczkę i przekaże ją do działu zwrotów sprzedaży internetowej. W ramach potwierdzenia otrzymasz od sprzedawcy pokwitowanie dostarczenia zwrotu do sklepu.

Zwrot gotówki wykonujemy na konto bankowe, podane w formularzu zwrotu.

Decydując się na zwrot, towar odsyłasz na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Zwrotu płatności dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy towar. Zwrot wykonujemy na konto bankowe, podane w formularzu zwrotu. Produkt proszę odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz nam rzecz przed jego upływem.

Pamiętaj, że dokonując zwrotu rzeczy odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pudełko stanowi integralną część produktu – proszę nie obklejać go taśmą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl