Producenci
Wymiana

WYMIANA PRODUKTÓW:

Wszystkie artykuły zakupione w sklepie internetowym onlysport.pl podlegają wymianie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W celu wymiany: Skontaktuj się z nami i zarezerwuj interesujący Cię rozmiar: drogą elektroniczną: onlysport@onlysport.pl, za pomocą formularza kontaktowego

Wymiany możesz dokonać na trzy sposoby:

  • Skorzystaj z możliwości zwrotu zamówionego towaru, jednocześnie składając nowe zamówienie. Znacznie przyspiesza to realizację wymiany, a także zagwarantuje dostępność wybranego towaru. Zwrot środków za odesłane lub zwrócone zamówienie nastąpi na wskazane w formularzu konto w przeciągu od 3 do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

  • Odeślij do nas towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany. Towar odsyłasz na swój koszt. W tym przypadku koszt nadania ponownej przesyłki to 15 zł. Dane do wysyłki: ONLY SPORT Marcin Charko Plac Zygmunta Starego 18 26-800 Białobrzegi

 

  • Zwracany towar można również dostarczyć osobiście z wypełnionym formularzem wymiany do sklepu ONLY SPORT Plac Zygmunta Starego 18 26-800 Białobrzegi Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 09:00 -17:00, soboty: 09:00-14:00

Sklep stacjonarny przyjmie Twoją paczkę i przekaże ją do działu wymian sprzedaży internetowej. W ramach potwierdzenia otrzymasz od sprzedawcy pokwitowanie dostarczenia wymiany do sklepu. W formularzu wymiany zaznacz czy wymieniony towar ma zostać odesłany na wskazany w zamówieniu adres, czy dostarczony do sklepu stacjonarnego w Białobrzegach.

Jeśli wybierzesz opcję odbioru osobistego, wymieniony towar zostanie dostarczony do wskazanego przez Ciebie sklepu stacjonarnego. Poinformujemy Cię mailowo o możliwości odbioru paczki.

Decydując się na wymianę, towar odsyłasz na swój koszt, a przesyłka zwrotna kosztuje dodatkowe 15 zł.

Koszt za przesyłkę zwrotną można zapłacić poprzez: odesłanie kwoty wraz z przesyłką na adres do Białobrzeg: ONLY SPORT Marcin Charko Plac Zygmunta Starego 18 26-800 Białobrzegi przelewem tradycyjnym:

ONLY SPORT Marcin Charko

Plac Zygmunta Starego 18

26-800 Białobrzegi

Nr. konta: 95 2490 0005 0000 4500 4781 2490

kurierowi przy odbiorze (dostawa kurierem DPD) wymienionego produktu (pobranie), jednak należy wspomnieć o tym w formularzu.

Pamiętaj, że dokonując wymiany rzeczy odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pudełko stanowi integralną część produktu – proszę nie obklejać go taśmą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl